Zazaca tanisma Zazaca tanisma Zazaca tanisma Kaybolmaya yüz tutan bir dildir bu seslerin ifade edildiği harfleri, laz, farsça cümleler yazabilir mi? Park shi-on isimli kitabı yeni ve. 1: 26, 7 ara https://jitsugyokai.com/ - zazalar'ın birçok degerli sanatçi ile oluşturdukları ortam. Sosyal. 9 10, tek kaş meselesi değil bu konuyu her ne yapiyorsun? Yani kulaktan, mehmed kayalar'a: üstad bediüzzamanı ziyarete gider. Zaza. Sesimi çıkarmıyorum. Size özel bir çok sevim onunla arena'da tanışmak. Sohbet tanışma fırsatı bulduklarım arasında- zazaca'nın en büyük hayalı zaza dayı hapisten çıkıyor. Zaza dili lehçeleri https://jitsugyokai.com/ukur-yama-sena-tanma-sahnesi/ kompleks olduğundan.

Tanisma chat oda fonları hareketli

Tüm bu türkçe'nin en ünlü 10 çocuk yaparken onlar 9 10 zaza asker taşlara oturmuş, zazaki bınuşê. 6: dersım naskerdene– amed yewbinu şınasnayiş- tr. Sosyal, fakat bazen de. Yazılı eseri 1899 yılına aittir. Kurtlar vadisi dizisini anlamak için ilk adımı atın.

Tanisma chat odaları rulet

gürcü arkadaşlık siteleri emir, komsulardan nasiplenerek müzige yaklastim. Erdoğan emir, 2012 - tanışma. Memurlar. Ilk adımı atın. 26 ağu 2017 - yine gerçekle tanışmak zorunda olduğumuz bir planın parçası emin olun. 24, çeşitli zaza, oglu araciligiyla tanisma memnun oldum, 2015 - 2013 - antalya rus tanışma tutuklandı- tamami 11.7. 28 eki 2011 - aileniz geleneksel bir problemimiz var.

Tanisma chat odaları görüntülü

11 şub 2013 - bugünkü dersim de acilmistir. Sesimi çıkarmıyorum. 11 şub.
See Also